| Versiyon Adı | 1.6 Cool |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 925 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 187 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 466 lt |
| Boş Ağırlık | 1379 Kg |
| Uzunluk | 4480 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1645 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 131.500 ₺ |
| Nisan | 131.500 ₺ |
| Mayıs | 140.200 ₺ |
| Haziran | 139.900 ₺ |
| Temmuz | 149.900 ₺ |
| Ağustos | 147.300 ₺ |
| Eylül | 147.300 ₺ |
| Ekim | 147.300 ₺ |
| Kasım | 149.300 ₺ |
| Aralık | 152.900 ₺ |