| Versiyon Adı | 1.6 Concept Plus AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 849 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.3 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 466 lt |
| Boş Ağırlık | 1405 Kg |
| Uzunluk | 4480 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1635 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 109.900 ₺ |
| Şubat | 109.900 ₺ |
| Mart | 107.900 ₺ |
| Nisan | 107.900 ₺ |
| Mayıs | 105.900 ₺ |
| Haziran | 105.900 ₺ |
| Temmuz | 104.900 ₺ |
| Ağustos | 99.900 ₺ |
| Eylül | 100.900 ₺ |
| Ekim | 107.400 ₺ |
| Kasım | 118.900 ₺ |
| Aralık | 125.600 ₺ |