| Versiyon Adı | Sedan 1.4 Comfort |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 782 km |
| Sistem Gücü | 109 HP |
| Sistem Torku | 137 Nm |
| Maksimum Hız | 167 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1396 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 389 lt |
| Boş Ağırlık | 1066 Kg |
| Uzunluk | 4365 mm |
| Genişlik | 1720 mm |
| Yükseklik | 1455 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 48.900 ₺ |
| Haziran | 48.900 ₺ |
| Temmuz | 48.900 ₺ |
| Ağustos | 48.900 ₺ |
| Eylül | 50.400 ₺ |
| Ekim | 51.500 ₺ |
| Kasım | 51.500 ₺ |
| Aralık | 52.100 ₺ |