| Versiyon Adı | 1.25 AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 625 km |
| Sistem Gücü | 85 HP |
| Sistem Torku | 121 Nm |
| Maksimum Hız | 163 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 35 lt |
| Bagaj Hacmi | 200 lt |
| Boş Ağırlık | 880 Kg |
| Uzunluk | 3595 mm |
| Genişlik | 1595 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 42.360 ₺ |
| Şubat | 42.360 ₺ |
| Mart | 42.360 ₺ |
| Nisan | 42.360 ₺ |
| Mayıs | 43.900 ₺ |
| Haziran | 43.900 ₺ |
| Temmuz | 43.900 ₺ |
| Ağustos | 43.900 ₺ |
| Eylül | 44.800 ₺ |
| Ekim | 46.700 ₺ |
| Kasım | 46.700 ₺ |
| Aralık | 47.200 ₺ |