| Versiyon Adı | SW 1.5 Prestige |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 862 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 253 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1482 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 512 lt |
| Boş Ağırlık | 1362 Kg |
| Uzunluk | 4600 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1465 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.660.000 ₺ |
| Mart | 1.660.000 ₺ |
| Nisan | 1.660.000 ₺ |
| Ekim | 1.730.000 ₺ |
| Kasım | 1.730.000 ₺ |
| Aralık | 1.735.000 ₺ |