| Versiyon Adı | 1.6 CRDi Elegance DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1163 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 395 lt |
| Boş Ağırlık | 1325 Kg |
| Uzunluk | 4310 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1447 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 152.900 ₺ |
| Nisan | 152.900 ₺ |
| Mayıs | 153.900 ₺ |
| Haziran | 156.900 ₺ |
| Temmuz | 170.400 ₺ |
| Ağustos | 170.400 ₺ |
| Kasım | 170.400 ₺ |
| Aralık | 170.400 ₺ |