| Versiyon Adı | SW 1.6 CRDi Concept Plus DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1262 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1582 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 528 lt |
| Boş Ağırlık | 1341 Kg |
| Uzunluk | 4505 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 115.700 ₺ |
| Şubat | 115.700 ₺ |
| Mart | 111.400 ₺ |
| Nisan | 111.400 ₺ |
| Mayıs | 111.400 ₺ |
| Haziran | 111.400 ₺ |
| Temmuz | 110.300 ₺ |
| Ağustos | 110.300 ₺ |
| Eylül | 110.300 ₺ |
| Ekim | 110.300 ₺ |
| Kasım | 116.900 ₺ |
| Aralık | 120.900 ₺ |