| Versiyon Adı | 1.6 CRDi Concept Plus |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1325 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 280 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1582 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1289 Kg |
| Uzunluk | 4310 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 100.900 ₺ |
| Şubat | 100.900 ₺ |
| Mart | 99.900 ₺ |
| Nisan | 99.900 ₺ |
| Mayıs | 99.900 ₺ |
| Haziran | 99.900 ₺ |
| Temmuz | 99.900 ₺ |
| Ağustos | 99.900 ₺ |
| Eylül | 99.900 ₺ |
| Ekim | 100.900 ₺ |
| Kasım | 109.900 ₺ |
| Aralık | 116.500 ₺ |