| Versiyon Adı | Summit |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 392 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 150 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.0 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | - |
| Şarj Süresi | - |
| Enerji Tüketimi | ~ 15.9 kWh |
| Batarya Hacmi | 54 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 355 lt |
| Boş Ağırlık | 1536 Kg |
| Uzunluk | 4080 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1528 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.729.000 ₺ |
| Nisan | 1.729.000 ₺ |
| Ağustos | 1.774.000 ₺ |
| Eylül | 1.799.000 ₺ |
| Ekim | 1.724.000 ₺ |
| Kasım | 1.724.000 ₺ |