| Versiyon Adı | Yeni 1.6 Elite DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 886 km |
| Sistem Gücü | 177 HP |
| Sistem Torku | 265 Nm |
| Maksimum Hız | 201 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 513 lt |
| Boş Ağırlık | 1577 Kg |
| Uzunluk | 4480 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1660 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 204.100 ₺ |
| Eylül | 195.730 ₺ |
| Ekim | 195.700 ₺ |
| Kasım | 176.250 ₺ |
| Aralık | 176.250 ₺ |