| Versiyon Adı | 1.0 Style DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 943 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 374 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4205 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1550 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 281.100 ₺ |
| Şubat | 230.600 ₺ |
| Mart | 224.600 ₺ |
| Nisan | 231.100 ₺ |
| Mayıs | 231.100 ₺ |
| Haziran | 288.250 ₺ |
| Temmuz | 300.250 ₺ |
| Ağustos | 247.390 ₺ |
| Eylül | 247.390 ₺ |
| Ekim | 258.400 ₺ |
| Kasım | 342.670 ₺ |
| Aralık | 462.600 ₺ |