| Versiyon Adı | 1.0 Jump DCT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 656 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 172 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 352 lt |
| Boş Ağırlık | 1165 Kg |
| Uzunluk | 4065 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 1.136.000 ₺ |
| Şubat | 1.151.000 ₺ |
| Mart | 1.166.000 ₺ |
| Nisan | 1.262.000 ₺ |
| Mayıs | 1.365.000 ₺ |
| Haziran | 1.365.000 ₺ |
| Temmuz | 1.392.000 ₺ |
| Ağustos | 1.319.000 ₺ |
| Eylül | 1.399.000 ₺ |
| Ekim | 1.436.000 ₺ |
| Kasım | 1.443.000 ₺ |
| Aralık | 1.502.000 ₺ |