| Versiyon Adı | 1.4 Elite AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 656 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 134 Nm |
| Maksimum Hız | 176 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 352 lt |
| Boş Ağırlık | 1130 Kg |
| Uzunluk | 4040 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 390.350 ₺ |
| Nisan | 401.990 ₺ |
| Haziran | 478.000 ₺ |
| Temmuz | 501.000 ₺ |
| Ağustos | 516.000 ₺ |
| Eylül | 521.000 ₺ |
| Aralık | 529.500 ₺ |