| Versiyon Adı | 1.4 Elite AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 656 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 134 Nm |
| Maksimum Hız | 176 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 352 lt |
| Boş Ağırlık | 1130 Kg |
| Uzunluk | 4040 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 199.900 ₺ |
| Nisan | 207.900 ₺ |
| Mayıs | 209.900 ₺ |
| Haziran | 219.900 ₺ |
| Ağustos | 219.900 ₺ |
| Eylül | 219.900 ₺ |
| Ekim | 223.600 ₺ |