| Versiyon Adı | Yeni 1.0 Elite Pan AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 980 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 172 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 301 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4035 mm |
| Genişlik | 1734 mm |
| Yükseklik | 1474 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 104.300 ₺ |
| Haziran | 110.600 ₺ |
| Temmuz | 113.200 ₺ |
| Ağustos | 124.450 ₺ |
| Eylül | 125.750 ₺ |
| Ekim | 123.650 ₺ |
| Kasım | 110.570 ₺ |
| Aralık | 110.570 ₺ |