| Versiyon Adı | 1.4 Jump AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 746 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 134 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 301 lt |
| Boş Ağırlık | 1154 Kg |
| Uzunluk | 4035 mm |
| Genişlik | 1734 mm |
| Yükseklik | 1474 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 44.600 ₺ |
| Şubat | 45.100 ₺ |
| Mart | 45.400 ₺ |
| Nisan | 45.900 ₺ |
| Mayıs | 45.900 ₺ |
| Haziran | 45.900 ₺ |
| Temmuz | 45.900 ₺ |
| Ağustos | 45.900 ₺ |
| Eylül | 48.400 ₺ |
| Ekim | 50.100 ₺ |
| Kasım | 50.000 ₺ |
| Aralık | 48.100 ₺ |