| Versiyon Adı | 1.6 Style |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 758 km |
| Sistem Gücü | 127 HP |
| Sistem Torku | 155 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 458 lt |
| Boş Ağırlık | 1295 Kg |
| Uzunluk | 4570 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 56.500 ₺ |
| Nisan | 59.500 ₺ |
| Mayıs | 59.500 ₺ |
| Haziran | 62.500 ₺ |
| Temmuz | 63.000 ₺ |
| Ağustos | 63.000 ₺ |
| Eylül | 63.000 ₺ |
| Ekim | 59.500 ₺ |
| Kasım | 59.500 ₺ |
| Aralık | 59.900 ₺ |