| Versiyon Adı | 1.6 Style Design Pack |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 132 HP |
| Sistem Torku | 158 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1591 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 485 lt |
| Boş Ağırlık | 1259 Kg |
| Uzunluk | 4550 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1445 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 57.850 ₺ |
| Şubat | 57.850 ₺ |
| Mart | 57.850 ₺ |
| Nisan | 57.850 ₺ |
| Mayıs | 61.990 ₺ |
| Haziran | 61.990 ₺ |
| Temmuz | 61.990 ₺ |
| Ağustos | 61.990 ₺ |
| Eylül | 64.500 ₺ |
| Ekim | 66.000 ₺ |
| Kasım | 61.500 ₺ |
| Aralık | 64.600 ₺ |