| Versiyon Adı | 1.4 Mode |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 729 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 133 Nm |
| Maksimum Hız | 190 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 465 lt |
| Boş Ağırlık | 1117 Kg |
| Uzunluk | 4370 mm |
| Genişlik | 1700 mm |
| Yükseklik | 1457 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 48.240 ₺ |
| Şubat | 48.300 ₺ |
| Mart | 49.500 ₺ |
| Nisan | 49.500 ₺ |
| Mayıs | 50.000 ₺ |
| Haziran | 50.000 ₺ |
| Temmuz | 50.000 ₺ |
| Ağustos | 50.000 ₺ |
| Eylül | 53.000 ₺ |
| Ekim | 53.000 ₺ |
| Kasım | 49.700 ₺ |
| Aralık | 50.800 ₺ |