| Versiyon Adı | 1.3 Premium AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 123 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1318 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 354 lt |
| Boş Ağırlık | 1170 Kg |
| Uzunluk | 3995 mm |
| Genişlik | 1694 mm |
| Yükseklik | 1541 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 65.150 ₺ |
| Kasım | 66.150 ₺ |
| Aralık | 66.150 ₺ |