| Versiyon Adı | 1.6 i-DTEC Executive Plus AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1094 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 350 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 589 lt |
| Boş Ağırlık | 1728 Kg |
| Uzunluk | 4605 mm |
| Genişlik | 1820 mm |
| Yükseklik | 1680 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 146.990 ₺ |
| Ağustos | 146.990 ₺ |
| Eylül | 150.990 ₺ |
| Ekim | 153.490 ₺ |
| Kasım | 154.840 ₺ |
| Aralık | 154.870 ₺ |