| Versiyon Adı | 1.6 Dream Eco LPG AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 735 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 152 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 440 lt |
| Boş Ağırlık | 1237 Kg |
| Uzunluk | 4545 mm |
| Genişlik | 1755 mm |
| Yükseklik | 1425 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 67.200 ₺ |
| Şubat | 67.200 ₺ |
| Mart | 67.200 ₺ |
| Nisan | 67.200 ₺ |
| Mayıs | 67.200 ₺ |
| Haziran | 67.940 ₺ |
| Temmuz | 58.900 ₺ |
| Ağustos | 67.940 ₺ |
| Eylül | 73.200 ₺ |
| Ekim | 75.200 ₺ |
| Kasım | 76.600 ₺ |
| Aralık | 66.400 ₺ |