| Versiyon Adı | 1.0 Active AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 592 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.1 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 1250 lt |
| Boş Ağırlık | 1390 Kg |
| Uzunluk | 4337 mm |
| Genişlik | 1876 mm |
| Yükseklik | 1817 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.256.000 ₺ |
| Mart | 1.270.000 ₺ |
| Nisan | 1.302.000 ₺ |
| Mayıs | 1.278.000 ₺ |
| Haziran | 1.223.000 ₺ |
| Temmuz | 1.249.000 ₺ |
| Ağustos | 1.274.000 ₺ |
| Eylül | 1.337.000 ₺ |
| Ekim | 1.364.000 ₺ |
| Kasım | 1.364.000 ₺ |
| Aralık | 1.420.000 ₺ |