| Versiyon Adı | 1.0 Titanium Plus |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 647 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | - |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.8 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 708 lt |
| Boş Ağırlık | 1263 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1911 mm |
| Yükseklik | 1726 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 490.700 ₺ |
| Nisan | 524.600 ₺ |
| Mayıs | 632.200 ₺ |
| Haziran | 660.800 ₺ |
| Temmuz | 765.600 ₺ |
| Ağustos | 767.300 ₺ |
| Eylül | 805.400 ₺ |
| Ekim | 837.500 ₺ |
| Kasım | 879.600 ₺ |
| Aralık | 905.900 ₺ |