| Versiyon Adı | 1.5 TDCi Trend |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1023 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 44 lt |
| Bagaj Hacmi | 708 lt |
| Boş Ağırlık | 1227 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1911 mm |
| Yükseklik | 1726 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 164.200 ₺ |
| Mayıs | 170.800 ₺ |
| Haziran | 174.000 ₺ |
| Temmuz | 179.200 ₺ |
| Eylül | 182.800 ₺ |
| Ekim | 190.100 ₺ |
| Kasım | 213.400 ₺ |
| Aralık | 262.400 ₺ |