| Versiyon Adı | 1.6 TDCi Titanium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1237 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 215 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 708 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1976 mm |
| Yükseklik | 1726 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 63.230 ₺ |
| Şubat | 65.670 ₺ |
| Mart | 65.640 ₺ |
| Nisan | 66.290 ₺ |
| Mayıs | 66.290 ₺ |
| Haziran | 67.590 ₺ |
| Temmuz | 68.260 ₺ |
| Ağustos | 69.610 ₺ |
| Eylül | 70.290 ₺ |
| Ekim | 70.990 ₺ |
| Kasım | 73.090 ₺ |
| Aralık | 76.040 ₺ |