| Versiyon Adı | Kombi 1.5 Titanium AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 1029 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4418 mm |
| Genişlik | 1835 mm |
| Yükseklik | 1847 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Aralık | 181.400 ₺ |