| Versiyon Adı | 1.6 TDCi Titanium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1512 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 429 lt |
| Boş Ağırlık | 1493 Kg |
| Uzunluk | 4871 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1482 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 135.880 ₺ |
| Şubat | 139.220 ₺ |
| Mart | 141.310 ₺ |
| Nisan | 141.310 ₺ |
| Mayıs | 139.910 ₺ |
| Haziran | 142.690 ₺ |
| Temmuz | 144.810 ₺ |
| Ağustos | 148.410 ₺ |
| Eylül | 149.880 ₺ |
| Ekim | 151.390 ₺ |
| Kasım | 155.900 ₺ |
| Aralık | 162.350 ₺ |