| Versiyon Adı | 2.0 TDCi Titanium AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1292 km |
| Sistem Gücü | 180 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 223 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1997 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 62 lt |
| Bagaj Hacmi | 429 lt |
| Boş Ağırlık | 1587 Kg |
| Uzunluk | 4871 mm |
| Genişlik | 1852 mm |
| Yükseklik | 1482 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 181.000 ₺ |
| Mart | 181.000 ₺ |
| Nisan | 181.000 ₺ |
| Mayıs | 181.000 ₺ |
| Haziran | 184.620 ₺ |
| Temmuz | 184.620 ₺ |
| Ağustos | 188.280 ₺ |
| Eylül | 184.550 ₺ |
| Ekim | 188.210 ₺ |
| Kasım | 198.010 ₺ |
| Aralık | 199.920 ₺ |