| Versiyon Adı | 1.5 Titanium |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 794 km |
| Sistem Gücü | 186 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1497 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.8 lt |
| Yakıt Deposu | 54 lt |
| Bagaj Hacmi | 437 lt |
| Boş Ağırlık | 1586 Kg |
| Uzunluk | 4615 mm |
| Genişlik | 1882 mm |
| Yükseklik | 1673 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 1.996.000 ₺ |
| Eylül | 2.096.000 ₺ |
| Ekim | 2.096.000 ₺ |
| Kasım | 2.096.000 ₺ |
| Aralık | 2.141.000 ₺ |