| Versiyon Adı | HB 1.0 Titanium X |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 963 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 358 lt |
| Boş Ağırlık | 1387 Kg |
| Uzunluk | 4382 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1452 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.708.000 ₺ |
| Mart | 1.742.000 ₺ |
| Nisan | 1.742.000 ₺ |
| Mayıs | 1.655.000 ₺ |
| Haziran | 1.589.000 ₺ |