| Versiyon Adı | HB 1.5 EcoBlue Trend X AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 959 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 358 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4382 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 761.700 ₺ |
| Temmuz | 776.300 ₺ |
| Ağustos | 822.700 ₺ |
| Eylül | 839.200 ₺ |
| Ekim | 872.600 ₺ |
| Aralık | 926.200 ₺ |