| Versiyon Adı | HB 1.6 TDCi Style |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1178 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 316 lt |
| Boş Ağırlık | 1343 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 95.210 ₺ |
| Şubat | 98.030 ₺ |
| Mart | 99.000 ₺ |
| Nisan | 99.000 ₺ |
| Mayıs | 98.020 ₺ |
| Haziran | 99.960 ₺ |
| Temmuz | 100.950 ₺ |
| Ağustos | 103.450 ₺ |
| Eylül | 104.670 ₺ |
| Ekim | 107.610 ₺ |
| Kasım | 110.810 ₺ |
| Aralık | 115.390 ₺ |