| Versiyon Adı | HB 1.6 Style Powershift |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 841 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 159 Nm |
| Maksimum Hız | 195 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1596 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 316 lt |
| Boş Ağırlık | 1318 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 86.510 ₺ |
| Şubat | 89.070 ₺ |
| Mart | 89.950 ₺ |
| Nisan | 89.950 ₺ |
| Mayıs | 89.060 ₺ |
| Haziran | 90.820 ₺ |
| Temmuz | 91.720 ₺ |
| Ağustos | 94.900 ₺ |
| Eylül | 95.840 ₺ |
| Ekim | 98.710 ₺ |
| Kasım | 101.640 ₺ |
| Aralık | 105.860 ₺ |