| Versiyon Adı | HB 1.0 Titanium |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1104 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 194 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 316 lt |
| Boş Ağırlık | 1306 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 94.400 ₺ |
| Şubat | 97.210 ₺ |
| Mart | 98.170 ₺ |
| Nisan | 98.170 ₺ |
| Mayıs | 97.200 ₺ |
| Haziran | 99.120 ₺ |
| Temmuz | 100.110 ₺ |
| Ağustos | 103.580 ₺ |
| Eylül | 104.610 ₺ |
| Ekim | 107.760 ₺ |
| Kasım | 110.970 ₺ |
| Aralık | 115.460 ₺ |