| Versiyon Adı | 1.0 Titanium AT |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 792 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 180 Nm |
| Maksimum Hız | 199 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | - |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 292 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4048 mm |
| Genişlik | 1735 mm |
| Yükseklik | 1490 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 645.900 ₺ |
| Temmuz | 691.100 ₺ |
| Ağustos | 766.900 ₺ |
| Ekim | 774.600 ₺ |
| Aralık | 783.400 ₺ |