| Versiyon Adı | 1.5 TDCi Titanium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1200 km |
| Sistem Gücü | 85 HP |
| Sistem Torku | 215 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.5 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 292 lt |
| Boş Ağırlık | 1191 Kg |
| Uzunluk | 4040 mm |
| Genişlik | 1735 mm |
| Yükseklik | 1476 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 95.500 ₺ |
| Mart | 96.500 ₺ |
| Nisan | 100.500 ₺ |
| Mayıs | 102.500 ₺ |
| Haziran | 105.500 ₺ |
| Temmuz | 107.500 ₺ |
| Ağustos | 113.000 ₺ |
| Eylül | 111.500 ₺ |
| Ekim | 111.500 ₺ |
| Kasım | 118.000 ₺ |
| Aralık | 118.000 ₺ |