| Versiyon Adı | 1.0 Titanium Powershift |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 857 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 276 lt |
| Boş Ağırlık | 1122 Kg |
| Uzunluk | 3969 mm |
| Genişlik | 1764 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 52.500 ₺ |
| Haziran | 55.120 ₺ |
| Temmuz | 55.120 ₺ |
| Ağustos | 55.120 ₺ |
| Eylül | 57.020 ₺ |
| Ekim | 60.160 ₺ |
| Kasım | 60.160 ₺ |