| Versiyon Adı | 1.6 Trend |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 859 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 159 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1596 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1374 Kg |
| Uzunluk | 4380 mm |
| Genişlik | 1828 mm |
| Yükseklik | 1626 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 55.730 ₺ |
| Şubat | 55.160 ₺ |
| Mart | 55.160 ₺ |
| Nisan | 54.000 ₺ |
| Mayıs | 58.530 ₺ |
| Haziran | 65.790 ₺ |
| Temmuz | 65.790 ₺ |
| Ağustos | 65.790 ₺ |
| Eylül | 68.060 ₺ |
| Ekim | 71.800 ₺ |
| Kasım | 71.800 ₺ |
| Aralık | 71.800 ₺ |