| Versiyon Adı | Combi 1.3 Multijet Safeline |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1047 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1257 Kg |
| Uzunluk | 3864 mm |
| Genişlik | 1716 mm |
| Yükseklik | 1721 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 68.400 ₺ |
| Nisan | 70.900 ₺ |
| Mayıs | 69.900 ₺ |
| Haziran | 70.900 ₺ |
| Temmuz | 74.900 ₺ |
| Ağustos | 82.130 ₺ |
| Eylül | 93.370 ₺ |
| Ekim | 93.370 ₺ |
| Kasım | 85.350 ₺ |
| Aralık | 79.140 ₺ |