| Versiyon Adı | 1.6 Multijet Urban |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 212 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4532 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1497 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 663.900 ₺ |
| Mart | 675.900 ₺ |
| Nisan | 702.900 ₺ |
| Mayıs | 742.900 ₺ |
| Haziran | 815.900 ₺ |
| Temmuz | 900.840 ₺ |
| Ağustos | 994.900 ₺ |
| Ekim | 1.020.900 ₺ |
| Kasım | 1.050.900 ₺ |
| Aralık | 1.077.900 ₺ |