| Versiyon Adı | 1.6 Multijet Maxi Plus |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1091 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 290 Nm |
| Maksimum Hız | 164 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1310 Kg |
| Uzunluk | 4756 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1880 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 59.700 ₺ |
| Şubat | 60.200 ₺ |
| Mart | 60.700 ₺ |
| Nisan | 59.200 ₺ |
| Mayıs | 58.200 ₺ |