| Versiyon Adı | Stepway 1.0 Expresssion CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 769 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 142 Nm |
| Maksimum Hız | 163 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 410 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4099 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 622.000 ₺ |
| Mart | 622.000 ₺ |
| Nisan | 655.000 ₺ |
| Mayıs | 686.900 ₺ |
| Haziran | 807.000 ₺ |
| Temmuz | 926.900 ₺ |
| Ağustos | 971.000 ₺ |
| Aralık | 952.900 ₺ |