| Versiyon Adı | Stepway 1.0 Essential Eco-G |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 641 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 177 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 410 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4099 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 553.000 ₺ |
| Mart | 553.000 ₺ |
| Nisan | 619.900 ₺ |
| Mayıs | 651.000 ₺ |
| Haziran | 771.900 ₺ |
| Temmuz | 868.000 ₺ |
| Ağustos | 908.000 ₺ |
| Aralık | 891.900 ₺ |