| Versiyon Adı | Stepway Style 1.5 DCi Easy-R |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1316 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 166 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 320 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4069 mm |
| Genişlik | 1733 mm |
| Yükseklik | 1519 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 86.000 ₺ |
| Mayıs | 89.750 ₺ |
| Haziran | 93.500 ₺ |
| Temmuz | 95.500 ₺ |
| Ağustos | 106.250 ₺ |
| Eylül | 114.100 ₺ |
| Ekim | 114.100 ₺ |
| Kasım | 99.450 ₺ |
| Aralık | 86.900 ₺ |