| Versiyon Adı | 1.5 dCi Ambiance 7K |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1220 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 827 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4521 mm |
| Genişlik | 1767 mm |
| Yükseklik | 1682 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 444.000 ₺ |
| Nisan | 480.900 ₺ |
| Haziran | 516.000 ₺ |
| Temmuz | 541.900 ₺ |
| Ağustos | 550.900 ₺ |