| Versiyon Adı | 1.6 Eco-G Comfort |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 575 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 156 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 8.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4341 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1693 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 130.500 ₺ |
| Şubat | 126.400 ₺ |
| Mart | 135.400 ₺ |
| Mayıs | 143.400 ₺ |
| Haziran | 145.400 ₺ |
| Temmuz | 146.900 ₺ |
| Ağustos | 162.900 ₺ |
| Eylül | 165.900 ₺ |
| Ekim | 175.900 ₺ |
| Kasım | 184.900 ₺ |
| Aralık | 183.100 ₺ |