| Versiyon Adı | 1.2 Prestige |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 806 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 177 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4341 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1693 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 78.900 ₺ |
| Mart | 78.900 ₺ |
| Nisan | 78.900 ₺ |
| Mayıs | 85.650 ₺ |
| Haziran | 90.800 ₺ |
| Temmuz | 94.050 ₺ |
| Ağustos | 108.900 ₺ |
| Eylül | 120.750 ₺ |
| Ekim | 120.750 ₺ |
| Kasım | 105.200 ₺ |
| Aralık | 105.200 ₺ |