| Versiyon Adı | 1.5 DCi Laureate 4X4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 962 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 168 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 475 lt |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4316 mm |
| Genişlik | 1822 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 74.700 ₺ |
| Şubat | 76.150 ₺ |
| Mart | 77.850 ₺ |
| Nisan | 79.750 ₺ |
| Mayıs | 79.750 ₺ |
| Haziran | 80.900 ₺ |
| Temmuz | 80.900 ₺ |
| Ağustos | 83.750 ₺ |
| Eylül | 84.500 ₺ |
| Ekim | 86.150 ₺ |
| Kasım | 90.100 ₺ |
| Aralık | 95.900 ₺ |