| Versiyon Adı | 1.6 Ambiance 4×2 LPG |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 694 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 144 Nm |
| Maksimum Hız | 162 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 475 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4315 mm |
| Genişlik | 2000 mm |
| Yükseklik | 1695 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 45.400 ₺ |
| Şubat | 45.600 ₺ |
| Mart | 45.600 ₺ |
| Nisan | 47.800 ₺ |
| Mayıs | 47.800 ₺ |